Ordina

Ordina 40 jaar - Extra informatie

Ordina staat voor duurzame innovatie, al 40 jaar. Op woensdag 30 oktober 2013 hebben we dit jubileum op feestelijke wijze gevierd met onze belangrijkste klanten en relaties. Tijdens ‘40 jaar Ordina: Samen duurzaam innoveren’ blikten we terug en keken we vooruit: Wat gaat de toekomstige digitale samenleving ons überhaupt brengen? En hoe kun je daar als organisatie op een duurzame wijze invulling aan geven? Het draaide op 30 oktober allemaal om inspireren, informeren én ervaren waar Ordina voor staat.

Bekijk hier de video-impressie van het klantevent en/of lees nogmaals de openingstoespraak van CEO Stépan Breedveld.

Ordina Experience

Tijdens onze Experience Ordina kreeg u aan de hand van actuele thema’s te zien welke spectaculaire innovaties Ordina samen met klanten weet te realiseren. Voor meer informatie over deze thema's kunt u onderstaande flyers downloaden of contact opnemen met ons.

Big Data

Zie ook de pagina over Big Data op onze website. Meer informatie:

Contactpersoon: Erwin Pilon,  tel: 06 511 502 47, e-mail erwin.pilon@ordina.nl

Cloud

Zie ook de pagina over Cloud op onze website. Meer informatie:

Contactpersonen:
Cloud - Microsoft solutions: Hans de Vries, tel. 06 512 771 80, e-mail hans.de.vries@ordina.nl  
Cloud - Hosting solutions: Serge Nolet, tel. 06 101 329 37, e-mail serge.nolet@ordina.nl
Cloud - Salesforce: Hillebrand Meijer, tel. 06 134 523 85, e-mail hillebrand.meijer@ordina.nl
Cloud - HCM: Bobby June Voll, tel. 06 123 168 79, e-mail bobby.june.voll@ordina.nl

ICT Talent Development

Zie ook de pagina over ICT Talent Development op onze website. Meer informatie:

Contactpersoon: Saskia Meeuwessen van Rossum, tel. 06 553 621 32, e-mail Saskia.meeuwessen.van.rossum@ordina.nl

Innovatie

Zie ook de pagina over Innovatie op onze website.
Contactpersoon: Robert de Snoo, tel. 06 502 846 09, e-mail robert.de.snoo@ordina.nl

Mobile

Zie ook de pagina over Mobile op onze website.
Contactpersoon: Mark Haaksman, tel. 06 502 180 32, e-mail mark.haaksman@ordina.nl

Security

Zie ook de pagina over Security op onze website. Meer informatie:

Contactpersoon: Wouter Bas van der Vegt, tel. 06 557 802 60, e-mail wouter.bas.van.der.vegt@ordina.nl

SmartSourcing

Zie ook de pagina over SmartSourcing op onze website. Meer informatie:

Contactpersoon:
Johan van der Bijl, tel. 06 515 087 58, e-mail johan.van.der.bijl@ordina.nl

Social Media

Zie ook de pagina over Social Media op onze website.
Contactpersoon: Mariek Witlox, tel. 06 202 488 36, e-mail mariek.witlox@ordina.nl

Unified Communications & Collaboration

Zie ook de pagina over Unified Communications & Collaboration op onze website.
Contactpersoon: Jan Iedema, tel. 06 109 260 05, e-mail jan.iedema@ordina.nl